logo

logo

Dölj varvtider



o Radera Heatfilter

Lag Kvinnor

Lag Män

Lag Mixed

Lag Barn/Ungdom

Uppdaterad: 2020-08-29 20:16:01
Sök löpare:
Lag Män
PosNr NamnÅrFöreningVarvTidDiffVarvtider:
1 110 BERGGREN/ANDERSSON Alexander/Max Alex&Max 2 2:25:26,0 00:00:00,0 1:21:441:03:42
2 57 JÖNSSON/ IMMÈ Johan/Sebastiano LastMinute 2 2:39:34,2 00:14:08,2 1:30:061:09:28
3 80 LARSSON / HOLMBERG Henrik / Lars Team Kustjagaren 2 2:40:04,1 00:14:38,1 1:31:221:08:42
4 88 PESONEN/JOHNSSON Henri/Klas Sisjön Swimrun 2 2:41:45,4 00:16:19,4 1:31:191:10:26
5 89 SAGER/NILSSON Rikard/Fredrik Ricke och Freddan 2 2:43:05,9 00:17:39,8 1:32:041:11:01
6 49 OLANDER/JEDEL Valter/Christopher Olanderswim 2 2:43:30,6 00:18:04,6 1:33:031:10:27
7 95 SUNDEWALL/SUNDEWALL Jesper/Jonas Team Rehabcenter Vänersborg 2 2:51:02,2 00:25:36,1 1:37:571:13:05
8 103 HEDLUND/SVEDBERG Fredrik/Mattias 1852 swimrun 2 2:54:25,7 00:28:59,7 1:39:111:15:14
9 54 OLSSON Daniel/Martin Helanohalvan 2 3:00:24,3 00:34:58,3 1:44:351:15:49
10 35 ANDRÉN/LOTZKE Carl-Johan/Filip team Filip och Kalle 2 3:01:35,2 00:36:09,2 1:44:091:17:26
11 93 STEPHAN ARTHURSSIN Mikael Morin Team Khayelitsha Triathlon & s 2 3:03:41,1 00:38:15,1 1:45:071:18:34
12 56 SJÖSTRÖM/GUNNARSSON Marcus/Simon Helan&halvan 2 3:03:59,8 00:38:33,7 1:44:401:19:19
13 86 LINDSTRÖM/JOHANSSON Mikael / Petter Team Adventures 2 3:05:03,8 00:39:37,8 1:43:571:21:06
14 101 DAVID SVENSSON Simon Petersson Team D&S 2 3:07:06,7 00:41:40,6 1:45:511:21:15
15 50 MAGNERIUS/JOHANSSON Patrik/Ulf The Weirdos 2 3:07:36,3 00:42:10,2 1:47:031:20:33
16 87 STÅHL/STÅHL Jonas/Anton Ebons Pågar 2 3:09:07,7 00:43:41,7 1:45:181:23:49
17 81 LUNDBERG/NILSSON Jens/Ola Bjäre Triathlon 2 3:10:52,9 00:45:26,8 1:45:301:25:22
18 109 NELSON/ÅKERMAN Marcus/Anders Marcuss&Anders 2 3:12:31,9 00:47:05,9 1:47:051:25:26
19 29 WALLIN/SJÖLANDER Sebastian/Jonatan Optimisterna 2 3:13:59,4 00:48:33,4 1:49:371:24:22
20 77 SHPATOLLA / ÅSTRÖM Albert /Magnus Landkrabborna 2 3:15:35,1 00:50:09,0 1:50:531:24:42
21 79 NILSSON/WAHLSTRÖM Andreas/Fredrik Pannben 2 3:16:54,9 00:51:28,9 1:51:271:25:27
22 18 HENRIKSSON/KAUNITZ Fredrik/David Gråmanstorp Runners 2 3:17:06,1 00:51:40,1 1:48:401:28:26
23 37 ALFJÄRD/ALFJÄRD Magnus/Stefan Alfjärd & Alfjärd 2 3:17:37,8 00:52:11,8 1:52:081:25:29
24 84 LINDH/FORSS Jonas/Anders Löpartightsens vänner 2 3:17:57,6 00:52:31,5 1:53:331:24:24
25 44 BECKER/ROBSON Daniel/Philip Stadionmys 2 3:20:51,0 00:55:24,9 1:55:171:25:34
26 11 NILSSON/GUNNARSSON Johan/Ola Team Jola 2 3:22:17,1 00:56:51,0 1:56:301:25:47
27 45 MATTIAS FURUMALM Mattias Levin The Matz 2 3:25:55,3 01:00:29,3 1:56:051:29:50
28 21 YDREMARK Björn/Anders Team Ydremark 2 3:27:22,6 01:01:56,6 1:58:351:28:47
29 28 MÅRTENSSON/NORDBRANDT Alexander/Patric Beaker & dr. Bunden Honeydew 2 3:31:25,7 01:05:59,7 1:59:391:31:46
30 30 JOHANSON/NILSSON Paul/Christopher Navy seals 2 3:32:15,3 01:06:49,3 1:59:011:33:14
31 5 ESSENSTAM/UDDBÄCK Frank/Sebastian Manetjagarna 2 3:32:59,0 01:07:32,9 2:01:221:31:37
32 25 ANDERSSON/ANDERSSON Johan/Johannes Team Andersson 2 3:34:41,0 01:09:14,9 2:03:551:30:46
33 12 BAGGE/ALATALO Micael/Niklas #smalfeta 2 3:44:44,1 01:19:18,1 2:05:131:39:31
34 100 IMMONEN/TOLF Petri/Göran The Rocks 2 3:47:16,4 01:21:50,3 2:05:301:41:46
35 22 NIEMI/ROSENQVIST Staffan/Johan Tredje lungan 2 3:57:53,8 01:32:27,8 2:10:461:47:07
36 42 BERGGREN/ULFWINGER Rolf/Mats Kramerica Industries 2 4:01:58,3 01:36:32,3 2:18:571:43:01
37 46 ANDERSSON/LANGELL Jon /Marcus Jons vvs 2 4:10:27,1 01:45:01,1 2:17:161:53:11
38 34 DAHLSTRÖM/DAHLSTRÖM Axel/Lars Team Dahlström 2 4:31:26,7 02:06:00,7 2:19:312:11:55
DNF 85 JÖNSSON/LINKE Håkan/Heiner Lerjevallens Swimrunners 2 3:24:14,4 00:58:48,3 1:53:461:30:28