logo

logo

Visa varvtider



--- Heatfilter ---

Lag Kvinnor

Lag Män

Lag Mixed

Lag Barn/Ungdom

Uppdaterad: 2020-08-29 20:16:01
Sök löpare:
Lag Kvinnor
PosNr NamnÅrFöreningVarvTidDiff
1 40 IREWÄHRN/ANDERSSON Pernilla/Marina set2go 2 2:45:35,4 00:00:00,0
2 99 BERGLING/KARLSSON Therese/Linda Team Blöteborg 2 2:45:53,4 00:00:17,9
3 98 ANJEVIK/EHNBÅGE Madeleine/Susanne Saltgurkorna 2 2:51:02,9 00:05:27,4
4 43 HAGSTRÖM/OLAUSSON Sara/Linnea KÄK 2 2:52:52,8 00:07:17,4
5 75 ALLROTH / SÖRGARDT Matilda / Johanna Styrsö Ladies 2 2:55:32,4 00:09:57,0
6 3 GÜNER/NAE Nuray/Jenny Swimming Docs 2 3:02:59,5 00:17:24,1
7 97 NORSTEDT/LAHTI Isabell/Amanda Primalcoaching Norstedt&Lahti 2 3:03:46,0 00:18:10,6
8 83 ARDFORS / FRÅNLUND Charlotte/Maria Team Moore 2 3:04:06,5 00:18:31,0
9 33 B OLSSON/OLSSON Ida/Helen Batwomans 2 3:06:23,8 00:20:48,3
10 19 MÖLLER/ WOLFGANG Åse / Linda Ubuntu 2 3:11:07,4 00:25:32,0
11 53 FÄLT/HJERTONSSON Moa/Tove Team Primalcoaching ladies 2 3:11:32,6 00:25:57,2
12 82 JUURMAA / NILSSON Kaidi / Britt-Marie Team Juurmaa&Nilsson 2 3:19:11,7 00:33:36,2
13 13 LINNÉ/ALTBÅGE Anna/Emma TraLala 2 3:23:00,4 00:37:25,0
14 96 BLOMBÄCK/HAMMARSTRÖM Anna/Victoria SWOJ’ 2 3:29:11,1 00:43:35,6
15 24 MÖLLER/GUNNARSSON/LUNDQVIST Tove/Marika Tove/Marika 2 3:37:23,2 00:51:47,8
16 7 LANGELL/JÖNSSON Maria/Sara Lufs&plask 2 3:51:54,7 01:06:19,2
17 92 HÄRLIN/MILLBOURN Malin/Nelli-kim Team Firecrackers 2 3:56:45,5 01:11:10,1
18 8 TORGERSSON/BAY Therese/Martina TeMa 2 3:58:29,7 01:12:54,3
19 1 JOHANSON/NILSSON Mia/Jane Clownfiskarna 2 4:00:17,0 01:14:41,5
20 23 ANDERSSON/EKDAHL Linnea/Therese Krigarna 2 4:01:55,7 01:16:20,3
21 4 WALTHER/WALTHER Malin/Majsan M&M 2 4:02:43,6 01:17:08,2
22 6 WERNSTÅL / HELIN Ulrika / Carina Det går lika bra med selleri 2 4:06:27,5 01:20:52,1
23 32 MYLLYMÄKI / FAGER Malin / Sarah FabSharks 2 4:08:55,7 01:23:20,3
24 58 LINKE/GRÖNVIK Stina/Mia Here we go again 2 4:18:08,1 01:32:32,7
25 10 BJERKEFELDT/BUSSENIUS Sofie/Julia Almost 2 4:20:20,7 01:34:45,3

Lag Män
PosNr NamnÅrFöreningVarvTidDiff
1 110 BERGGREN/ANDERSSON Alexander/Max Alex&Max 2 2:25:26,0 00:00:00,0
2 57 JÖNSSON/ IMMÈ Johan/Sebastiano LastMinute 2 2:39:34,2 00:14:08,2
3 80 LARSSON / HOLMBERG Henrik / Lars Team Kustjagaren 2 2:40:04,1 00:14:38,1
4 88 PESONEN/JOHNSSON Henri/Klas Sisjön Swimrun 2 2:41:45,4 00:16:19,4
5 89 SAGER/NILSSON Rikard/Fredrik Ricke och Freddan 2 2:43:05,9 00:17:39,8
6 49 OLANDER/JEDEL Valter/Christopher Olanderswim 2 2:43:30,6 00:18:04,6
7 95 SUNDEWALL/SUNDEWALL Jesper/Jonas Team Rehabcenter Vänersborg 2 2:51:02,2 00:25:36,1
8 103 HEDLUND/SVEDBERG Fredrik/Mattias 1852 swimrun 2 2:54:25,7 00:28:59,7
9 54 OLSSON Daniel/Martin Helanohalvan 2 3:00:24,3 00:34:58,3
10 35 ANDRÉN/LOTZKE Carl-Johan/Filip team Filip och Kalle 2 3:01:35,2 00:36:09,2
11 93 STEPHAN ARTHURSSIN Mikael Morin Team Khayelitsha Triathlon & s 2 3:03:41,1 00:38:15,1
12 56 SJÖSTRÖM/GUNNARSSON Marcus/Simon Helan&halvan 2 3:03:59,8 00:38:33,7
13 86 LINDSTRÖM/JOHANSSON Mikael / Petter Team Adventures 2 3:05:03,8 00:39:37,8
14 101 DAVID SVENSSON Simon Petersson Team D&S 2 3:07:06,7 00:41:40,6
15 50 MAGNERIUS/JOHANSSON Patrik/Ulf The Weirdos 2 3:07:36,3 00:42:10,2
16 87 STÅHL/STÅHL Jonas/Anton Ebons Pågar 2 3:09:07,7 00:43:41,7
17 81 LUNDBERG/NILSSON Jens/Ola Bjäre Triathlon 2 3:10:52,9 00:45:26,8
18 109 NELSON/ÅKERMAN Marcus/Anders Marcuss&Anders 2 3:12:31,9 00:47:05,9
19 29 WALLIN/SJÖLANDER Sebastian/Jonatan Optimisterna 2 3:13:59,4 00:48:33,4
20 77 SHPATOLLA / ÅSTRÖM Albert /Magnus Landkrabborna 2 3:15:35,1 00:50:09,0
21 79 NILSSON/WAHLSTRÖM Andreas/Fredrik Pannben 2 3:16:54,9 00:51:28,9
22 18 HENRIKSSON/KAUNITZ Fredrik/David Gråmanstorp Runners 2 3:17:06,1 00:51:40,1
23 37 ALFJÄRD/ALFJÄRD Magnus/Stefan Alfjärd & Alfjärd 2 3:17:37,8 00:52:11,8
24 84 LINDH/FORSS Jonas/Anders Löpartightsens vänner 2 3:17:57,6 00:52:31,5
25 44 BECKER/ROBSON Daniel/Philip Stadionmys 2 3:20:51,0 00:55:24,9
26 11 NILSSON/GUNNARSSON Johan/Ola Team Jola 2 3:22:17,1 00:56:51,0
27 45 MATTIAS FURUMALM Mattias Levin The Matz 2 3:25:55,3 01:00:29,3
28 21 YDREMARK Björn/Anders Team Ydremark 2 3:27:22,6 01:01:56,6
29 28 MÅRTENSSON/NORDBRANDT Alexander/Patric Beaker & dr. Bunden Honeydew 2 3:31:25,7 01:05:59,7
30 30 JOHANSON/NILSSON Paul/Christopher Navy seals 2 3:32:15,3 01:06:49,3
31 5 ESSENSTAM/UDDBÄCK Frank/Sebastian Manetjagarna 2 3:32:59,0 01:07:32,9
32 25 ANDERSSON/ANDERSSON Johan/Johannes Team Andersson 2 3:34:41,0 01:09:14,9
33 12 BAGGE/ALATALO Micael/Niklas #smalfeta 2 3:44:44,1 01:19:18,1
34 100 IMMONEN/TOLF Petri/Göran The Rocks 2 3:47:16,4 01:21:50,3
35 22 NIEMI/ROSENQVIST Staffan/Johan Tredje lungan 2 3:57:53,8 01:32:27,8
36 42 BERGGREN/ULFWINGER Rolf/Mats Kramerica Industries 2 4:01:58,3 01:36:32,3
37 46 ANDERSSON/LANGELL Jon /Marcus Jons vvs 2 4:10:27,1 01:45:01,1
38 34 DAHLSTRÖM/DAHLSTRÖM Axel/Lars Team Dahlström 2 4:31:26,7 02:06:00,7
DNF 85 JÖNSSON/LINKE Håkan/Heiner Lerjevallens Swimrunners 2 3:24:14,4 00:58:48,3

Lag Mixed
PosNr NamnÅrFöreningVarvTidDiff
1 52 RASMUSSON/FRITZON Carina/Lennart Nybörjarlaget 2 2:43:53,3 00:00:00,0
2 51 MALTESJÖ/MALTESJÖ Sverker/Telma Maltesjö 2 2:52:26,5 00:08:33,2
3 104 ENSTEDT/HÄGERSTRAND Ida/Mattias TEAM FENIX 2 3:01:08,7 00:17:15,4
4 91 KARLSSON/HÖÖK Jörgen/ Karin Team Kullsegård 2 3:02:45,0 00:18:51,7
5 76 NYBLOM/LANDIN Urban/Cecilia EnAvVar 2 3:11:41,3 00:27:48,0
6 27 RUGNER/ RENMAN Helene/ Niclas Press 2 3:13:21,6 00:29:28,3
7 38 PERSSON/ ELIASSON John/Jeanette Framåt i stim 2 3:14:02,2 00:30:08,9
8 17 WINGE/VIGREN Nils/Kristina Team Swimrunfin 2 3:19:59,4 00:36:06,1
9 48 FRISK/TRÖNELL Fredrik/Maria Friends of Fiona 2 3:21:08,8 00:37:15,5
10 39 WOLF / WOLF Petra / Conny Team Wolf 2 3:23:14,2 00:39:20,9
11 14 HÅKANSSON/PETERSSON Liselott/Thomas Team Run With The Flow 2 3:27:51,7 00:43:58,4
12 102 PEDERSEN/HALVARI Lars/Lena Rub a Dub 2 3:28:40,3 00:44:47,0
13 2 LUNDH/PETERSSON Gabriella/Ygge HappySwimmers 2 3:33:12,9 00:49:19,6
14 9 OLSSON ANDERSSON/OLSSON Carina/Jesper Upsala simsällskap-mix 2 3:43:13,0 00:59:19,6
15 16 SCHUBERT /SCHUBERT Johan /Julia Team Schubert 2 3:45:19,4 01:01:26,1
16 15 LANZÉN/HAMMARSTRÖM Christopher/Annika ACCA 2 3:48:36,4 01:04:43,1
17 47 JOHANSSON/JOHANSSON Andreas/Sussi The Johanssons 2 3:50:27,6 01:06:34,3
18 31 SJÖLANDER/KARLSSON Annette/Tommy Team Heja heja 2 4:00:57,8 01:17:04,4
19 36 ZACHRISSON/ZACHRISSON Ulf/Ina Zalt 2 4:05:32,1 01:21:38,8
DNF 55 FÄLT JANGVERT André Josefine j Primalcoaching.se 1 1:33:00,0 -02:49:06,

Lag Barn/Ungdom
PosNr NamnÅrFöreningVarvTidDiff
1 105 LUNDIN LINNÉR/EDELBERG Björn/Tim Team Poseidon 1 0:21:55,1 00:00:00,0
2 106 NOVIN/NOVIN Thomas/Nicole TEAM UNICORN 1 0:25:36,9 00:03:41,7
3 112 STRÖMBERG/BOMAN Naima/Lovis Tordmularna 1 0:38:50,3 00:16:55,2
4 108 AGERSTEN/FREDIN Casper/Elisabeth Badbollarna 1 0:44:38,5 00:22:43,4