logo

logo

Dölj varvtider



o Radera Heatfilter

Tävlingsklass Kvinnor

Tävlingsklass Män

Motionsklass Kvinnor

Motionsklass Män

Uppdaterad: 2020-08-30 12:14:01
Sök löpare:
Motionsklass Män
PosNr NamnÅrFöreningVarvTidDiffVarvtider:
1 215 GÖRANSSON Kristoffer vill vara i första startgrupp 1 0:43:19,8 00:00:00,0 0:43:19
2 253 LINDBERG Johan MKK 1 0:49:11,6 00:05:51,7 0:49:11
3 239 HEDVALL Martin Löpsteget Åhus 1 0:49:27,8 00:06:08,0 0:49:27
4 334 NAE Christian Race&Shine Sports Club 1 0:53:11,2 00:09:51,4 0:53:11
5 238 SJÖSTRAND Andreas Lakebeach Runners 1 0:54:57,4 00:11:37,5 0:54:57
6 229 TORMO ALLOZA Juan Carlos Spansk medusita 1 0:55:57,9 00:12:38,0 0:55:57
7 246 RYLANDER Jonas Väsby SS Triathlon 1 0:57:23,0 00:14:03,1 0:57:23
8 208 JOHANSSON Christer 1 0:58:23,9 00:15:04,0 0:58:23
9 287 MELLBY Jonas Is Göta 1 0:59:36,8 00:16:17,0 0:59:36
10 224 HANSEN Peter Rönberg Copenwater 1 0:59:50,2 00:16:30,3 0:59:50
11 323 KRIEGER Rob 1 1:00:01,3 00:16:41,4 1:00:01
12 235 LÖVENKJAER Karl-Herman Sk stimmet 1 1:00:38,5 00:17:18,6 1:00:38
13 262 ÖLUND Åke 1 1:00:42,0 00:17:22,2 1:00:42
14 283 ANDRÉN Carl-Johan 1 1:00:45,9 00:17:26,0 1:00:45
15 322 ANDERSSON Johannes Team Andersson 1 1:01:07,8 00:17:48,0 1:01:07
16 268 NATHANSEN Daniel Faust Søllerød Svømmeklub 1 1:01:45,0 00:18:25,1 1:01:45
17 316 RYTTER Viktor Open Water Göteborg 1 1:01:46,9 00:18:27,0 1:01:46
18 202 TOFT Rune Søllerød Svømmeklub 1 1:03:25,3 00:20:05,5 1:03:25
19 338 HAGDAHL Stefan 1 1:04:37,6 00:21:17,7 1:04:37
20 206 SJUNNESSON Magnus Öresundskraft IF 1 1:04:45,0 00:21:26,1 1:04:45
21 288 ZETTERSTRÖM Kai HS 1 1:05:42,0 00:22:22,1 1:05:42
22 301 KIMMING Stefan SKF FK 1 1:06:27,7 00:23:07,8 1:06:27
23 305 HANEBRANT Mats 1 1:08:08,1 00:24:48,2 1:08:08
24 369 CARLSSON Anders Värnamo 1 1:08:22,1 00:25:02,3 1:08:22
25 319 IWAREZ Per-Anders 1 1:08:42,9 00:25:23,0 1:08:42
26 337 WILSON Thomas Höganäs simsällskap 1 1:08:50,1 00:25:30,2 1:08:50
27 293 BROMANDER Peter Simklubben S02 1 1:09:04,7 00:25:44,9 1:09:04
28 290 SOHLBERG Oscar ProInterim 1 1:09:58,5 00:26:38,7 1:09:58
29 291 PETTERSSON Ola OLAP HRM 1 1:10:01,5 00:26:41,6 1:10:01
30 266 ALBERTSEN Thomas Søllerød Masters 1 1:10:06,2 00:26:46,3 1:10:06
31 307 WAHLBERG Thor Solvikingarna 1 1:10:16,9 00:26:57,0 1:10:16
32 328 NORMAN Jesper 1 1:11:07,6 00:27:47,7 1:11:07
33 264 OLSSON Ronny xxx 1 1:11:38,3 00:28:18,5 1:11:38
34 332 THORNQVIST Markus 1 1:11:55,0 00:28:35,1 1:11:55
35 331 STENKILSSON Mikael 1 1:11:58,1 00:28:38,3 1:11:58
36 286 SVENSSON Ulf 1 1:12:09,5 00:28:49,7 1:12:09
37 315 HANSSON Krister Åhus Swimrunners 1 1:13:06,8 00:29:47,0 1:13:06
38 289 ECKESKOG Magnus 1 1:13:11,4 00:29:51,6 1:13:11
39 329 LINDAHL Axel 1 1:13:12,6 00:29:52,8 1:13:12
40 355 BRANDEL Connie 1 1:14:08,7 00:30:48,9 1:14:08
41 304 LILJEGREN Magnus Stockholmspolisen 1 1:14:12,8 00:30:53,0 1:14:12
42 285 ANDERSSON Per 1 1:14:19,0 00:30:59,2 1:14:19
43 320 ANDERSSON Johan Team Andersson 1 1:14:22,8 00:31:02,9 1:14:22
44 340 EKSTRÖM Krister 1 1:15:47,5 00:32:27,6 1:15:47
45 201 ANDERSEN Troels Søllerød Svømmeklub 1 1:15:56,5 00:32:36,6 1:15:56
46 295 HAAK Christian Värnamo 1 1:16:04,2 00:32:44,3 1:16:04
47 200 LARSSON Ulf 1 1:17:49,0 00:34:29,1 1:17:49
48 311 BÖRJESSON Håkan 1 1:17:58,2 00:34:38,3 1:17:58
49 324 ÖVERKVIST Jari VCK 1 1:18:56,8 00:35:36,9 1:18:56
50 263 LORENTZEN Lars Søllerød Svømmeklub 1 1:19:07,2 00:35:47,3 1:19:07
51 313 RIISE Asbjørn Søllerød Svømmeklub 1 1:19:08,0 00:35:48,2 1:19:08
52 347 NILSSON Fredrik 1 1:19:32,2 00:36:12,3 1:19:32
53 327 CLEASBY Stuart Klubb sisu 1 1:19:36,1 00:36:16,2 1:19:36
54 318 HANSSON Mattias 1 1:19:58,4 00:36:38,6 1:19:58
55 346 LÖVUNG Daniel 1 1:20:02,7 00:36:42,8 1:20:02
56 349 ELDBLOM Mikael 1 1:21:35,6 00:38:15,7 1:21:35
57 300 SAMUELSSON Gunnar St1 Oilers Göteborg 1 1:21:44,2 00:38:24,4 1:21:44
58 296 LARSSON Magnus 1 1:21:59,8 00:38:39,9 1:21:59
59 275 WISNIEWSKI Jaroslaw 1 1:22:50,4 00:39:30,6 1:22:50
60 310 TAMM Magnus Tamms 1 1:23:43,8 00:40:23,9 1:23:43
61 303 TISELL Martin 1 1:23:48,9 00:40:29,1 1:23:48
62 298 SÖDERBERG Stefan 1 1:25:51,6 00:42:31,7 1:25:51
63 336 ANDERSEN Niels Søllerød Svømmeklub 1 1:28:34,4 00:45:14,5 1:28:34
64 255 BOMAN Lars 1 1:34:11,0 00:50:51,1 1:34:11
65 308 WAHLBERG Dag Björnstorps IF 1 1:35:15,7 00:51:55,8 1:35:15
66 341 OLSSON Thore Starrarps IF 1 1:48:31,5 01:05:11,6 1:48:31